P1030332-1024x487.jpg
 
 

Oferta

 
 
 

Tadano Faun ATF45-3

Udźwig 45 Ton
Wysokość podnoszenia 34 m + 15 m

Liebherr LTM 1025

Udźwig 25 Ton
Wysięgnik 26 m + 8,4 m

 

Hydros T321

Udźwig 32 Ton
Wysokość podnoszenia 32 m

Roman DST 018 r

Udźwig 18 Ton
Wysokość podnoszenia 20 m + 6 m

O firmie

Wypożyczalnia dźwigów Warszawa

Wypożyczalnia dźwigów Tadeusza Kalińskiego działa na rynku usług dźwigowych nieprzerwanie od 1989 roku. Od tej pory cały czas zbieramy doświadczenia pozwalające nam na angażowanie się w coraz bardziej wymagające projekty z wykorzystaniem żurawi samochodowych. Naszą specjalnością są usługi dźwigowe z operatorem, w ramach których oferujemy wynajem dźwigu wraz z obsługą doświadczonego operatora, który sprawnie i możliwie szybko wykona powierzone mu zadanie. Nasza firma dysponuje flotą pojazdów wyposażonych w specjalistyczne żurawie oraz dźwigi.

Usługi dźwigiem

Usługi dźwigiem to szeroka gama działań, których wykonanie możliwe jest wyłącznie przy użyciu urządzenia podnoszącego. Ogromną zaletą naszych dźwigów jest ich mobilność, dzięki czemu usługi dźwigowe mogą być wykonane również w miejscach, do których z różnych względów nie można lub nie opłaca się transportować tradycyjnego dźwigu.

Wypożyczalnia dźwigów Tadeusza Kalińskiego podejmuje się realizacji różnych zleceń z zakresu szerokorozumianych usług dźwigowych. Nasze dźwigi z operatorami pomagają przy m.in.:

  • realizacji projektów budowlanych,
  • realizacji projektów drogowych,
  • wykonywaniu prac montażowych,
  • wykonywaniu prac ciepłowniczych i kanalizacyjnych,
  • montażu zapleczy budowy,
  • załadunku i rozładunku maszyn, urządzeń i materiałów,
  • montażu i posadowienia reklam zewnętrznych,
  • montażu i posadowienia urządzeń klimatyzacyjnych.

To, że jakieś usługi dźwigowe z operatorem nie zostały tu wymienione nie oznacza, że nie podejmiemy się ich realizacji. Klientów poszukujących firmy, która wykona nietypowe zlecenie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem wypożyczalni. Nasze dźwigi z operatorem są do Państwa dyspozycji na terenie całego miasta Warszawa oraz najbliższej okolicy.

Wynajem dźwigu – usługi dźwigowe z operatorem

Wynajem dźwigów z operatorem to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Po pierwsze, dźwigi i żurawie samochodowe wyróżniają się dużą mobilnością, dzięki czemu mogą szybko i bez konieczności organizowania dodatkowego transportu dotrzeć na miejsce usługi. Po drugie, dźwigi są przeznaczone do pracy na stosunkowo ograniczonej przestrzeni, w związku z czym usługi dźwigowe można wykonać praktycznie wszędzie, także tam, gdzie tradycyjny dźwig by się nie zmieścił. Po trzecie, wynajem dźwigu z operatorem nie wymaga angażowania dodatkowych osób do obsługi dźwigu. Najczęściej operatorem dźwigu jest ta sama osoba, która przyjechała na miejsce zlecenia.

Dźwigi z operatorem – zasięg oferty

Wypożyczalnia dźwigów Tadeusza Kalińskiego działa przede wszystkim na terenie miasta Warszawa oraz najbliższej okolicy. Po wcześniejszym uzgodnieniu podejmujemy się realizacji usług dźwigowych na terenie całego województwa mazowieckiego. W zależności od specyfiki oraz zakresu zlecenia, jesteśmy wstanie oddelegować jednorazowo od jednego samochodu z dźwigiem do nawet czterech takich pojazdów. Każdy dźwig wynajmujemy z doświadczonym operatorem posiadającym stosowne uprawnienia oraz umiejętności z zakresu obsługi urządzenia.

Zapraszamy do współpracy.


Kontakt

Usługi Dźwigowe Tadeusz Kaliński

Adres
ul. Staniewicka 703-310 Warszawa Telefon
602 32 53 67

E-mail dzwigi.adam.kalinski@gmail.com